Jesenický pramen

Předmětem podnikání společnosti je výroba nealkoholických nápojů.

Z historie jímání není přesně známo, odkdy se zdroje minerální vody v Jeseníku nad Odrou využívají průmyslově ve větším měřítku, ačkoliv prameny samotné jsou v literatuře popisovány od 18 století (Mittrowsky, 1792). (Paeckert, 1926) uvádí, že v roce 1912 byla uhličitá voda zachycena studnou Zita.
Pravděpodobně z téhož období je i pramen Herma, Hedva, Lipová a Franz. Po druhé světové válce přešla do majetku n. p. Ostravské cukrárny a sodovkárny. Od roku 1968 bylo zřídlo využíváno sodovkárnami Nealko n.p. Olomouc.
V roce 2012 firma získává patent na název Jesenický pramen.
V roce 2014 stáčení pramenité vody do barelů 18,9l a získáváme oprávnění používat značku Český výrobek. Od roku 2017 můžeme požívat též značku Moravské Kravařsko - regionální produkt.
Firma disponuje vlastní stáčírnou pramenité vody, celý proces je pod pravidelnou kontrolou a splňuje všechny náležitosti dle Vyhlášky č.275/2004 Sb.
Vize společnosti spočívá v přísunu kvalitní pramenité vody zákazníkům, kteří dbají na zdravý životní styl, ale také v přilákání nových zákazníků, kteří si dosud neuvědomovali míru důležitosti vody pro jejich organismus.
Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. 

Je to na Vás

29.01.2020

Že bez vody není života, jistě každý víme. Touto kapalinou je naše tělo tvořeno z celých 70 procent. Dodává tělu kyslík, reguluje tělesnou teplotu, přepravuje v těle vitamíny, minerály, bílkoviny apod. Kolik bychom ji měli denně vypít se odvíjí od toho, jsme - li žena či muž, jak náročnou činnost pravidelně denně vykonáváme, zda sportujeme......